FMP3WSJT-73-22R
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-22R
JLCPCB Part #
C1383727
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS