RT0805CRD07845KL
MFR.Part #
RT0805CRD07845KL
JLCPCB Part #
C4326633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS