CRG0805F750K
MFR.Part #
CRG0805F750K
JLCPCB Part #
C2096527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS