RT0805FRD07845KL
MFR.Part #
RT0805FRD07845KL
JLCPCB Part #
C2102354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 845kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS