MFR50SDBE52-6K81
MFR.Part #
MFR50SDBE52-6K81
JLCPCB Part #
C3552540
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS