RT0805CRD0762KL
MFR.Part #
RT0805CRD0762KL
JLCPCB Part #
C2142360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 62kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS