CFR-50JR-52-2M7
MFR.Part #
CFR-50JR-52-2M7
JLCPCB Part #
C1746699
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS