RT0805CRD0759KL
MFR.Part #
RT0805CRD0759KL
JLCPCB Part #
C4086965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS