RP73D2A442RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A442RBTDF
JLCPCB Part #
C1718338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS