RT0805CRC07133RL
MFR.Part #
RT0805CRC07133RL
JLCPCB Part #
C2137404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS