RT0805CRC0713R3L
MFR.Part #
RT0805CRC0713R3L
JLCPCB Part #
C2137172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS