RC0100FR-074K99L
MFR.Part #
RC0100FR-074K99L
JLCPCB Part #
C850288
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS