PA2512JKF070R015E
MFR.Part #
PA2512JKF070R015E
JLCPCB Part #
C7324297
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 1W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS