RT0805CRB0763R4L
MFR.Part #
RT0805CRB0763R4L
JLCPCB Part #
C1694913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS