AC1225FK-071R3L
MFR.Part #
AC1225FK-071R3L
JLCPCB Part #
C5546269
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS