MFR25SDBE52-120R
MFR.Part #
MFR25SDBE52-120R
JLCPCB Part #
C1374241
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS