RT0805CRB0760R4L
MFR.Part #
RT0805CRB0760R4L
JLCPCB Part #
C4160328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS