RT0805BRE0756KL
MFR.Part #
RT0805BRE0756KL
JLCPCB Part #
C706286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS