ERJ-HP6J103V
MFR.Part #
ERJ-HP6J103V
JLCPCB Part #
C4280999
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS