HHV-25FB-52-6M04
MFR.Part #
HHV-25FB-52-6M04
JLCPCB Part #
C1388046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS