RT0805BRD07332RL
MFR.Part #
RT0805BRD07332RL
JLCPCB Part #
C865410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS