AT1206BRD0751KL
MFR.Part #
AT1206BRD0751KL
JLCPCB Part #
C6863009
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS