FKN-50FR-52-33R
MFR.Part #
FKN-50FR-52-33R
JLCPCB Part #
C19518235
Description
-40℃~+155℃ 33Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS