Y1624111R900Q9W
MFR.Part #
Y1624111R900Q9W
JLCPCB Part #
C4065110
Description
-55℃~+150℃ 111.9Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS