RT0805BRD072K21L
MFR.Part #
RT0805BRD072K21L
JLCPCB Part #
C865368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS