RE0402DRE07620RL
MFR.Part #
RE0402DRE07620RL
JLCPCB Part #
C852025
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS