RC1206JR-077K5P
MFR.Part #
RC1206JR-077K5P
JLCPCB Part #
C6165439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS