RT0805BRD0720RL
MFR.Part #
RT0805BRD0720RL
JLCPCB Part #
C865294
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS