RT0603BRB075R36L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRB075R36L
JLCPCB Part #
C1729967
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS