RT1206FRD0731K6L
MFR.Part #
RT1206FRD0731K6L
JLCPCB Part #
C2104823
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS