AA2512FK-071M5L
MFR.Part #
AA2512FK-071M5L
JLCPCB Part #
C1704367
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS