RT0805BRC0786R6L
MFR.Part #
RT0805BRC0786R6L
JLCPCB Part #
C865096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS