RN732ATTD33R2B25
MFR.Part #
RN732ATTD33R2B25
JLCPCB Part #
C3957785
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS