PPN100JT-52-12R
MFR.Part #
PPN100JT-52-12R
JLCPCB Part #
C1399109
Description
-55℃~+350℃ 12Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS