YC162-FR-07316KL
MFR.Part #
YC162-FR-07316KL
JLCPCB Part #
C1733819
Description
2 316kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS