RT0805BRC07732KL
MFR.Part #
RT0805BRC07732KL
JLCPCB Part #
C865061
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS