RT2010DKE0773R2L
MFR.Part #
RT2010DKE0773R2L
JLCPCB Part #
C1715540
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS