RT1206WRC072K55L
MFR.Part #
RT1206WRC072K55L
JLCPCB Part #
C3961207
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS