RT2010FKE0768KL
MFR.Part #
RT2010FKE0768KL
JLCPCB Part #
C876678
Description
-55℃~+125℃ 500mW 68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS