RT0805BRB07562KL
MFR.Part #
RT0805BRB07562KL
JLCPCB Part #
C864437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS