CFR100JR-52-27R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JR-52-27R
JLCPCB Part #
C1754400
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS