AT0805CRD07267RL
MFR.Part #
AT0805CRD07267RL
JLCPCB Part #
C1694066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 267Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS