FMP300FRF73-6K49
MFR.Part #
FMP300FRF73-6K49
JLCPCB Part #
C3566326
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS