RT0603WRD071K91L
MFR.Part #
RT0603WRD071K91L
JLCPCB Part #
C1716145
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS