RT0805BRB071K02L
MFR.Part #
RT0805BRB071K02L
JLCPCB Part #
C864144
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS