RT0603WRC07340RL
MFR.Part #
RT0603WRC07340RL
JLCPCB Part #
C4079246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS