RC1210FR-07430RL
MFR.Part #
RC1210FR-07430RL
JLCPCB Part #
C728382
Description
-55℃~+155℃ 200V 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS