RC0805FR-074R99L-S
MFR.Part #
RC0805FR-074R99L-S
JLCPCB Part #
C327104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS