RC1218FK-0743KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218FK-0743KL
JLCPCB Part #
C876054
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS