RT0603WRB0745K3L
MFR.Part #
RT0603WRB0745K3L
JLCPCB Part #
C4130992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS